O nás

Vítejte na stránkách Glampina, našeho rodinného podniku, který spojuje lásku k přírodě, zvířatům a touhu po poskytování nezapomenutelných zážitků. Naše cesta začala snem o životě v souladu s přírodou a touhou sdílet tuto vášeň s ostatními. Představa kombinovat tradiční chov dobytka s moderním trendem glampingu se zdála na první pohled odvážná. Ale srdce a odhodlání nás vedly k vytvoření místa, kde se tradice snoubí s luxusem, a kde každý může najít svůj kousek klidu a štěstí.


Naše eco farma je domovem pro šťastná zvířata, která se pasou na rozlehlých pastvinách. Jsme hrdí na to, že naši hosté mohou ochutnat čerstvé a kvalitní domácí maso, vajíčka, mléko, které jsou výsledkem pečlivé péče a lásky k přírodě. Naše glampingové ubytování pak přináší možnost zažít nevšední dovolenou v soukromí, obklopeni přírodou, ale s pocitem luxusu a komfortu.


Naši ideální zákazníci jsou ti, kteří touží uniknout z ruchu města a hledají místo, kde mohou znovu objevit spojení s přírodou. Jsou to lidé, kteří chtějí zažít něco výjimečného, ale zároveň si chtějí užít pohodlí a soukromí. Naše nabídka je určena všem, kdo si chtějí odpočinout od každodenního stresu a načerpat novou energii v klidném a inspirativním prostředí.


Co nás odlišuje od konkurence? Naše srdce a duše vložené do každého detailu. Absolutní soukromí a klid, které vám poskytnou domečky na pastvinách. Naše angažovanost v ekologickém a udržitelném hospodaření, která zajišťuje, že každý náš host se může cítit dobře nejen díky komfortu, ale také díky vědomí, že přispívá k ochraně přírody. Přidáme-li k tomu osobní přístup a rodinnou atmosféru, stává se z Glampina nejen místo na mapě, ale zážitek, který se dotkne srdce.


Vyberte si jeden z našich TinyHousů pro vaši příští dovolenou nebo únik z reality a zažijte spojení luxusu s přírodou na vlastní kůži. Těšíme se na vás, abychom mohli sdílet krásu a klid hektarů pastvin a luk a poskytnout vám nezapomenutelný zážitek, který si budete pamatovat ještě dlouho po odjezdu. Přijďte objevit kouzlo života v souladu s přírodou – u nás v Glampino.


Chci se ubytovat

Kempujte na krásných odlehlých místech s notnou dávkou komfortu.

Prohlédnout možnosti

Zakázková výroba

Přivezte si mobilní domek na vaše vysněné místo. Bydlete neobyčejně!

Prohlédnout možnosti