O nás

Jsme rodinná ECO Farma, která více než 7 let provozuje ekologické zemědělství v oblasti Lipenského jezera. Naše hospodářství se rozléhá zhruba na 600 hektarech krásné přírody v okolí Lipna a právě proto jsme se rozhodli rozšířit naše služby o glamping. 

Glamping je kempování na krásných, odlehlých místech s notnou dávkou komfortu. Čeká vás pobyt na překrásné samotě s výhledem na nekonečné pastviny s pasoucím se dobytkem, odkud se vám nebude chtít domů. Vše děláme 100% ekologicky a šetrně k přírodě. Naše domky zásobujeme elektřinou ze solárních panelů a vodou z místních vrtů. Přípravky, které používáme na úklid a do sprchy jsou 100% ekologické a to právě proto, abychom souzněli s přírodou kolem nás a neubližovali jí.

Ubytovací kapacita našich domků poskytne pohodlí maximálně čtyřem lidem. Domácí mazlíčci jsou u nás vítáni. Hosté mají k dispozici parkoviště zdarma přímo u ubytování a minimální počet nocí, které můžete strávit v našich Tiny Housech, jsou dvě. U každého našeho domečku najdete dřevěnou saunu nebo horkou lázeň, která je připravená jen pro Vás, aby Váš zážitek z pobytu v přírodě ještě vylepšila.

Glampino pro vás bude nejen vizuálním a pocitovým zážitkem, ale také hlavně odpočinkem od dnešního uspěchaného světa. Máte také možnost ochutnat naše BIO produkty v hospůdce v nedaleké obci Světlík nebo si objednat hovězí maso přímo  z naší farmy a vyzvednout si ho po cestě do našeho TinyHousu a poté už nic nebrání skvělé letní grilovačce přímo na terase!

Pro objednání navštivte https://www.eco-farm.cz/.

Chci se ubytovat

Kempujte na krásných odlehlých místech s notnou dávkou komfortu.

Prohlédnout možnosti

Zakázková výroba

Přivezte si mobilní domek na vaše vysněné místo. Bydlete neobyčejně!

Prohlédnout možnosti