Prožijte glamping
všemi smysly.

Stylové ubytování na samotě, s výhledem na nekonečné pastviny, odkud se vám nebude chtít domů.
Vybrat ubytování

ECO

Naše domky zásobujeme elektřinou ze solárních panelů a vodou z místních vrtů. Vše děláme 100% ekologicky a šetrně k přírodě.

Soukromí

Domky jsou situovány do naprostého soukromí překrásných pastvin s okouzlujícím výhledem na čistou panenskou přírodu.

Wellness

Součástí ubytování je také sauna a horká lázeň, která zpříjemní večerní pozorování hvězd a navodí pocit klidu a relaxace.

  Exteriér

  Exteriér

  Ke každému domku náleží terasa s grilem, odkud máte jedinečný výhled na nekonečnou přírodu kolem, dřevěná saunička, nebo vana s horkou lázní. Večer zažijete výhled na oblohu posetou miliardami hvězd. Domky jsou vyrobeny z přírodních materiálů té nejvyšší kvality.

  Prohlédnout galerii
  Interiér

  Interiér

  Každý domek má vlastní EKO toaletu, sprchu s teplou vodou a kuchyňku s EKO lednicí. Chytře umístěným střešním oknem můžete z pohodlné postele pozorovat noční oblohu. Přes den se můžete kochat krásnými výhledy do krajiny velkým oknem přímo z postele. Součástí interiéru je rozkládací gauč a pobyt si tak u nás užijí až 4 osoby.

  Prohlédnout galerii
  Wellness

  Wellness

  Součástí téměř každého Tiny House je malé wellness, které povznese relax v přírodě na ještě vyšší úroveň. Sauna nebo horká lázeň dodá večernímu rozjímání neopakovatelnou atmosféru. Naše wellness bude skvělým místem k večernímu pozorování hvězd a navodí pocit klidu a relaxace.

  Prohlédnout galerii

Lokality k pronájmu

Na Kopečku (Lipensko)

Na Kopečku (Lipensko)

NA KOPEČKU jsou osamocené a nekonečné pastviny s krásnými výhledy do krajiny. Leží u malebné obce Světlík, která se nachází v Jihočeském kraji a jsou bránou lipenské přírody.

O lokalitě
Pohádka (Lipensko)

Pohádka (Lipensko)

Nový TinyHouse Rákosníček už je připraven na dalším kouzelném místě v nádherné přírodě s dechberoucími výhledy. Jako správný Rákosníček, i náš TinyHouse se nachází u malého rybníčku.

Z TinyHouse Rákosníček můžete pozorovat úžasné západy slunce. 


O lokalitě
U lesa Řáholce (Lipno)

U lesa Řáholce (Lipno)

Krásná lokalita u lesa Řáholce. Desetitisíce metrů čtveřečních krásných luk a pastvin obklopuje les, který Vám dává absolutní soukromí. 

O lokalitě

Rezervace

Rezervujte si pár nocí na místě kde vás pohltí klid, ticho a překrásná příroda. Každá rezervace zahrnuje bezplatnou ochranu před zrušením rezervace hostitelem, nepřesnostmi nabídky a dalšími problémy, jako jsou třeba ty, ke kterým dojde během příjezdu.

Rezervovat

Ze světa glampingu

TinyHouse MANKA
06/08/2023

TinyHouse MANKA

Nejnovější - luxusní, jemný, květinový - TinyHouse je otevřen !
Zjisit více
ECO PRODUKTY
19/01/2023

ECO PRODUKTY

Vyzkoušej produkty z naší ECO FARMY
Zjisit více
Příprava další lokality
15/12/2022

Příprava další lokality

Připravujeme pro vás novou lokalitu v těsné blízkosti Frymburku.
Zjisit více