Lipensko

🌲⛺️🚣‍♀️Dobrodruhu, prozkoumej Lipensko jako nikdy předtím. Prožij zážitek, kde budeš součástí přírody!


Popis lokality

🏕️ Vzpomínáte na poslední dobrodružství? Ne? Pak je čas na změnu! Představte si, že se probouzíte uprostřed nádherné, divoké přírody, s vůní lesa a symfonií ptáků. Vítejte v lokalitě Lipensko, kde glampingové ubytování překoná všechny vaše dosavadní zkušenosti s přírodou!
🔍🦌 Ale nečekejte jen obyčejnou louku! Lipensko je jako Disneyland pro milovníky přírody - s tou výjimkou, že Mickey Mouse je tu zastoupen krásnými jeleny, srnkami a veverkami. Tady si můžete vychutnat výhled na zelené pastviny, zatímco budete srkat domácí bylinkový čaj, nebo se vydat na nedaleké jezero Lipno a pokusit se o rybolov, paddleboard nebo se jen opalovat na jedné z místních pláží.
✨🚣‍♀️Představte si, že každé ráno začínáte plavbou na kajaku po zrcadlově klidném jezeře nebo jízdou na horském kole po cyklostezkách. A když se sníh rozprostře svou bílou pokrývku, lyžařský areál je tu jen pro vás. Po dni plném dobrodružství, si můžete skočit do aquaparku aa saunového světa a nechat všechny starosti odplavat tobogánem dolů.
🎉🌟 Nemusíte hledat další dovolenou v exotických destinacích. Lokalita Lipenska je tu, aby vám ukázala, že dobrodružství čeká za rohem - nebo za další borovicí. Zarezervujte si svůj únik do přírody ještě dnes a objevte, co všechno jste o skutečném glampingu dosud nevěděli!

Tak co, vyrazíme na výpravu?

Kam v okolí

Frymburk

Pokud jste přijeli relaxovat, dopřejte si odpočinek ve Wellness Hotelu Frymburk, ve kterém se nachází prostorný VNITŘNÍ AQUAPARK pro děti i dospělé, který zahrnuje vnitřní bazén o velikosti 468 m2 Komplex aquaparku zahrnuje VENKOVNÍ A VNITŘNÍ SAUNOVÝ SVĚT, vyzkoušet můžete různé typy saun, saunové ceremoniály pod vedením našich saunových mistrů, přírodní ochlazovací jezírko a různé typy relaxačních místností pro Vaše pohodlí a odpočinek.

Svět pod hladinou - to je unikátní expozice akvárií a artefaktů, přibližující podvodní život nejen v Čechách, ale také v tropických vodách a mořích. Na ploše 500m2 spatříte více jak 30 akvárií.

Lipno

Lipenská oblast nabízí spoustu možností výletů. Na Stezce korunami stromů s dechberoucím výhledem můžete vidět Lipno v celé své kráse. Hrad Rožumberk vás oslní svojí historií a okouzlujícím gotickým stylem. Plešné jezero nebo Boubínský prales vás dostane svou čarokrásnou přírodou. Zábavu si můžete užít na Bobové dráze Slideland či v Aquaworld Lipno. A pokud se chcete vykoupat rozhodně doporučujeme navštívit pláž v malebném městečku Frymburk.

Český Krumlov

Český Krumlov je nádherným jihočeským městem s proslulou architekturou, malebnými uličkami a romantickou atmosférou. Doporučujeme navštívit státní hrad a zámek, projít po krásném historickém centru nebo si užít místní kulturní program a bohatou gastronomii.