PŘIPRAVUJEME VELKÉ PŘEKVAPENÍ !

16/04/2024

PŘIPRAVUJEME VELKÉ PŘEKVAPENÍ !

Už jste někdy slyšeli o únikové hře, která se odehrává v srdci přírody? 🌲🔍


V Glampino připravujeme něco naprosto unikátního pro naše hosty. Představujeme vám únikovou hru, jež vás provede kouzelným prostředím Lipenska a Pošumaví, které můžete vidět na fotkách, které jsme vyfotili při přípravě. Zaměřili jsme se na to, aby hra byla nejen zábavná, ale také aby vás seznámila s přírodními krásami, které oblast nabízí. Cestou potkáte šumění lesů, tajemné louky a možná i nějaké to divoké zvíře.


Proč právě úniková hra v přírodě? – Je to skvělý způsob, jak propojit zábavu s pohybem a objevováním neznámých koutů přírody. Navíc, řešení hádanek a úkolů posiluje týmového ducha a přináší spoustu zábavy.


Co od hry můžete očekávat? – Připravili jsme pro vás řadu hádanek a úkolů, které vás budou provázet příběhem plným záhad. Hra je navržena tak, aby byla dostatečnou výzvou, ale zároveň přístupná pro úplné začátečníky.


Pojďme objevovat společně – Nejedná se jen o hru, ale o výlet plný objevování. Během hry uvidíte místa, která jste možná minuli nebo o nichž jste ani nevěděli, že existují.


Vyzkoušejte něco nového – Pokud hledáte způsob, jak oživit váš pobyt v přírodě a zkusit něco, co jste možná ještě nikdy nedělali, naše úniková hra je perfektní příležitost.


📣 Výzva k akci! – Pokud vás tento příspěvek zaujal a cítíte, že by tohle dobrodružství mohlo oslovit i vaše přátele, neváhejte ho sdílet. Sledujte také naše stránky, ať se jako první dozvíte, kdy bude hra oficiálně spuštěna a můžete si rezervovat pobyt spojený s tímto zážitkem! 


Těšíme se na vás v Glampino! 🌳🌟