U lesa Řáholce (Lipno)

Krásná lokalita u lesa Řáholce. Desetitisíce metrů čtveřečních krásných luk a pastvin obklopuje les, který Vám dává absolutní soukromí. 

Popis lokality

Kam v okolí

Český Krumlov

Český Krumlov je nádherným jihočeským městem s proslulou architekturou, malebnými uličkami a romantickou atmosférou. Doporučujeme navštívit státní hrad a zámek, projít po krásném historickém centru nebo si užít místní kulturní program a bohatou gastronomii.

Lipno

Koupání, to je oč na Lipně v létě běží. Lipno je označováno jako naše české moře, přesvědčit se o tom můžete sami na lipenských plážích.

Za nás doporučujeme vyzkoušet frymburskou pláž, kde si můžete dát skvělé koktejly a občerstvení v EL BOUDA.

Tato pláž nabízí spoustu aktivit pro dospělé i děti a podvečerní a večerní programy.

Další vyhlášenou pláží je Windy Point, místo skvělé letní atmosféry a zábavy v přírodě. Cocktail bar, pláž, sportoviště a párty místo v jednom.

Kousek nad ním také můžete navštívit mini ZOO.

Frymburk

Pokud jste přijeli relaxovat, dopřejte si odpočinek ve Wellness Hotelu Frymburk, ve kterém se nachází prostorný VNITŘNÍ AQUAPARK pro děti i dospělé, který zahrnuje vnitřní bazén o velikosti 468 m2 Komplex aquaparku zahrnuje VENKOVNÍ A VNITŘNÍ SAUNOVÝ SVĚT, vyzkoušet můžete různé typy saun, saunové ceremoniály pod vedením našich saunových mistrů, přírodní ochlazovací jezírko a různé typy relaxačních místností pro Vaše pohodlí a odpočinek.

Svět pod hladinou - to je unikátní expozice akvárií a artefaktů, přibližující podvodní život nejen v Čechách, ale také v tropických vodách a mořích. Na ploše 500m2 spatříte více jak 30 akvárií.

Stezka korunami stromů

Užijte si úchvatné pohledy na Šumavu, Novohradské hory a za dobrého počasí i na vrcholky Alp z vyhlídkové věže Stezky korunami stromů Lipno.

Zaparkujte na bezplatném centrálním parkovišti, vyjeďte ke Stezce korunami stromů Lipno lanovou dráhou Lipno Express. Zažijte dobrodružství při zdolávání adrenalinových překážek.

Nastupte opět na lanovou dráhu Lipno Express a při jízdě zpět uvidíte lipenské jezero v plné kráse. Nezapomeňte se občerstvit na slunné Terase Kramolín.

Při cestě z vyhlídkové věže Stezky korunami stromů si rozhodně nenechte ujít jízdu suchým tobogánem, který je jedním z nejdelších svého druhu v České republice.

Rezervujte si

Tiny House Rumcajs

Tiny House Rumcajs

Nekonečné pastviny a louky kolem Vás, které obklopuje les. Výhled do takové dálky, že budete potřebovat dalekohled. Jste tady úplně sami. Je vy, příroda a zvířata, které Vás občas přijdou navštívit. 

Tiny House Manka

Tiny House Manka

Krásný, luxusní, jemný, něžný - to je TinyHouse Manka.