Pošumaví

🌲⛺️✨ Hej ty, dobrodruhu! Představ si, že se probouzíš v objetí pošumavské krásy, kde se na každém kroku potkáváš s tajemstvími divoké přírody. Ano, tady v srdci Šumavy, kde se pastviny a lesy střídají jako filtry na Instagramu, ti nabízíme ubytování, které ti vyrazí dech stejně jako ten výhled na horský obzor! 🏞️👀

Popis lokality

Máte-li duši dobrodruha a chuť na vtip, připoutejte se! Představte si ráno, kdy se probudíte a první věc, kterou uvidíte, jsou zelené kopce Pošumaví, které se rozplývají v mlze jako něžné přísliby dobrodružství. Zatímco město ještě chrápe, vy už s kávou v ruce na terase plánujete, jak naplánujete svůj den v tomhle přírodním ráji.
Pošumaví není jen tak ledajaké místo pro glampingové ubytování. Je to vaše tajná základna pro výpravy do srdce přírody, kde se můžete smát do větru a kochat se dechberoucími výhledy. Představte si luxusní TinyHouse, který má víc šmrncu než váš první byt a je vybaven vším, co potřebujete k tomu, abyste se cítili jako v pohádce s výhledem na pastviny, kde si krávy dávají ranní jogurt a jeleni pořádají závody ve skoku do dálky.
Zde, v Pošumaví, můžete zapnout režim "digitální detox", protože kdo by chtěl být online, když můžete být "in-les"? Vydejte se na turistické stezky, kde narazíte na více stromů než lidí a kde si můžete dát sázku s vrabci, kdo první najde tu nejkrásnější vyhlídku. A když se vrátíte, můžete si užít teplo a útulno vašeho ubytování.
Tak co? Jste připraveni se zastavit a užít si "tady a teď" přímo v přírodě a objevit její skryté poklady?  Zažijte Pošumaví, kde každá noc pod hvězdami je jako přímý přenos z vašeho dětského snu o divočině. Rezervujte si svůj únik od reality ještě dnes.

                 

Kam v okolí

Český Krumlov

Český Krumlov je nádherným jihočeským městem s proslulou architekturou, malebnými uličkami a romantickou atmosférou. Doporučujeme navštívit státní hrad a zámek, projít po krásném historickém centru nebo si užít místní kulturní program a bohatou gastronomii. 

Lipno

Lipenská oblast nabízí spoustu možností výletů. Na Stezce korunami stromů s dechberoucím výhledem můžete vidět Lipno v celé své kráse. Hrad Rožumberk vás oslní svojí historií a okouzlujícím gotickým stylem. Plešné jezero nebo Boubínský prales vás dostane svou čarokrásnou přírodou. Zábavu si můžete užít na Bobové dráze Slideland či v Aquaworld Lipno. A pokud se chcete vykoupat rozhodně doporučujeme navštívit pláž v malebném městečku Frymburk.

Frymburk

Pokud jste přijeli relaxovat, dopřejte si odpočinek ve Wellness Hotelu Frymburk, ve kterém se nachází prostorný VNITŘNÍ AQUAPARK pro děti i dospělé, který zahrnuje vnitřní bazén o velikosti 468 m2 Komplex aquaparku zahrnuje VENKOVNÍ A VNITŘNÍ SAUNOVÝ SVĚT, vyzkoušet můžete různé typy saun, saunové ceremoniály pod vedením našich saunových mistrů, přírodní ochlazovací jezírko a různé typy relaxačních místností pro Vaše pohodlí a odpočinek.

Svět pod hladinou - to je unikátní expozice akvárií a artefaktů, přibližující podvodní život nejen v Čechách, ale také v tropických vodách a mořích. Na ploše 500m2 spatříte více jak 30 akvárií.