Na Kopečku (Lipensko)

NA KOPEČKU jsou osamocené a nekonečné pastviny s krásnými výhledy do krajiny. Leží u malebné obce Světlík, která se nachází v Jihočeském kraji a jsou bránou lipenské přírody.

Popis lokality

V této lokalitě jsme dbali hlavně na zachování soukromí. Proto má každý TinyHouse svou pastvinu a jsou rozděleny lesem. Můžete zde klidně chodit nazí a nikdo Vás neuvidí :)) Právě sem můžete utéct před rychlostí všedních dní a vychutnat si tak zasloužený relax a pohodu v přírodě. Můžete se procházet po okolních loukách, pozorovat pasoucí se krávy, toulat se po lesích a nasávat čerstvý vzduch, nebo v blízké obci Světlík ochutnat BIO produkty z naší farmy. Znáte lepší terapii?


Kam v okolí

Český Krumlov

Český Krumlov je nádherným jihočeským městem s proslulou architekturou, malebnými uličkami a romantickou atmosférou. Doporučujeme navštívit státní hrad a zámek, projít po krásném historickém centru nebo si užít místní kulturní program a bohatou gastronomii. 

Lipno

Lipenská oblast nabízí spoustu možností výletů. Na Stezce korunami stromů s dechberoucím výhledem můžete vidět Lipno v celé své kráse. Hrad Rožumberk vás oslní svojí historií a okouzlujícím gotickým stylem. Plešné jezero nebo Boubínský prales vás dostane svou čarokrásnou přírodou. Zábavu si můžete užít na Bobové dráze Slideland či v Aquaworld Lipno. A pokud se chcete vykoupat rozhodně doporučujeme navštívit pláž v malebném městečku Frymburk.

Frymburk

Pokud jste přijeli relaxovat, dopřejte si odpočinek ve Wellness Hotelu Frymburk, ve kterém se nachází prostorný VNITŘNÍ AQUAPARK pro děti i dospělé, který zahrnuje vnitřní bazén o velikosti 468 m2 Komplex aquaparku zahrnuje VENKOVNÍ A VNITŘNÍ SAUNOVÝ SVĚT, vyzkoušet můžete různé typy saun, saunové ceremoniály pod vedením našich saunových mistrů, přírodní ochlazovací jezírko a různé typy relaxačních místností pro Vaše pohodlí a odpočinek.

Svět pod hladinou - to je unikátní expozice akvárií a artefaktů, přibližující podvodní život nejen v Čechách, ale také v tropických vodách a mořích. Na ploše 500m2 spatříte více jak 30 akvárií.

Rezervujte si

Tiny House Martinka

Tiny House Martinka

Během pobytu na tomto jedinečném místě vás obklopí zvuky přírody, dechberoucí výhledy na Lipenskou přírodu a také nezvyklý komfort, který poskytuje náš Tiny House.

Tiny House Laura

Tiny House Laura

Nový a ještě luxusnější Tiny House Laura s nádherným designem. K relaxu je zde připravena horká lázeň s výřivkou, vinotéka nebo vestavěný krb.

Tiny House Honzík

Tiny House Honzík

Další člen naší Tiny House rodiny.